ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ КБ «ЄВРОБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 28 листопада 2016 року продовжує виплати коштів вкладникам ПАТ КБ «ЄВРОБАНК».

Для отримання коштів вкладники ПАТ КБ «ЄВРОБАНК» з 28 листопада 2016 року до 10 січня 2017 року включно можуть звертатись до установ банку-агенту Фонду АТ «ТАСКОМБАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ АТ «ТАСКОМБАНК» та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду заяву, а також копії паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПАТ КБ «ЄВРОБАНК» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ КБ «ЄВРОБАНК» - www.eurobank-ua.com та у відділеннях даного банку.


Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 ( згідно з тарифами оператора зв'язку);

ПАТ КБ «ЄВРОБАНК»: 0 800 600-800;

АТ «ТАСКОМБАНК»: 38 (044) 393-25-90.